HomeObchodní PodmínkyVelikostiJak ObjednávatPlatební možnostiPoštovníHip Hop VelkoobchodReklamaceObchody

Poštovné - Gangstagroup.cz

Dodání zboží do České republikyGangstaGroup.cz zásíla zboží do České republiky na dobírku výhradně kurýrskou společností Intime. Žádame Vás, aby jste při objednávce zadávali platný mobilní telefon, jinak Vám objednávka nebude moci být odeslána.

Naše společnosť sídlí na Slovensku a proto je povinna fakturovat v měně EUR. Dobírkovou částku budete kurýrovi InTime platit v Českých korunách, ekvivalent v EURách kurzem platný v den doručení zásilky.

V případe, že Vás kurýr nezastihne doma, zanechá Vám odkaz, resp. Vás bude kontaktovat telefonicky. Po odeslaní zásilky dostanete na svúj email číslo zásilky (tracking number) pomocí kterého múžete sledovat, kde se zásilka nachází. Dodací lhuta zásilky je většinou 48 hod.  Pokud zásilku neobdržité v stanovené dodací lhute, kontaktujte přimo na společnost Intime nebo kurýra.
  • Cena dobírky do ČR je 1.00,- Euro (cca 25 Kč)
Kontakty na kurýrskou službu Intime

Zákaznícka Linka Tel: +420 246 092 912

PO-PÁ od 8.00 do 17.00 Hod  

www.intime.cz

Dúležité upozornění:

Dodací lhuta 48 hod neplatí pro značeky Urban Classics a Hoodboyz, kde je dodací lhuta 5-8 dní.

Vysvětlivky pro internetové začátečníky:

Dobírka - za zboží platíte při převzetí zásilky přímo kurýrovi v českých korunách, kurýr Vám předá potvrzení o přijetí platby.

InTime - kurýrská společnost, která Vám zásilku doveze přímo na dodací adresu.

Číslo zásilky (tracking nr.) - číslo, které obdržíte emailem a pod kterým je evidována Vaše zásilka u kurýrní společnosti