Možnosti platby

 
 
 
Úvod > Možnosti platby
 

Možnosti platby

Při objednávání zboží si můžeš vybrat jeden z následujících způsobů platby:

1. Dobírka je nejčastěji používaný způsob doručení a platby, při které zaplatíte za zboží kurýrovi až při převzetí zásilky. Kurýr Vám přinese zásilku přímo na dodací adresu. Po přijetí peněz Vám vydá potvrzení o zaplacení a zásilku se zbožím. Služba dobírka je spoplatnená sumou 1 € /28 Kč/

2. PayPal je internetový platební systém, který umožňuje rychlý přesun peněz mezi emailovými adresami. Paypal podporuje následovné platební karty: VISA, Mastercard, Dinners International a American Express. 

3. Převod na bankovní účet je bezhotovostní úhrada, kdy po dokončení objednávky obdržíš potvrzující email, kde bude uvedeno číslo bankovního účtu a variabilní symbol, kam třeba zaslat peníze. Jakmile obdržíme tvojí platbu na náš účet, objednávka bude ihned uvolněna a odeslána! 

Bankovní informace:
Název banky: Tatrabanka a.s. , Hodzovo Namestie 3, Bratislava Slovensko
Název účtu: Mikulasek B.V. s.r.o. Považská 11, 90301 Senec Slovensko
Číslo účtu v tvaru IBAN: SK3611000000002824001208
Swift code: TATRSKBX

4. Kreditní karty Visa card, Visa, Visa Electron, Mastercards a Dinners Club je bezhotovostní úhrada, kdy po dokončení objednávky budeš vyzván k zadání čísla kreditní karty a úhradě objednávky. Přijatá platba se na našem účtě zobrazí ihned. 

 
 
 

Zákaznícky Servis Tel: +421-911-77-6199

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze